KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Bir Doktor Bir Kimyager

   MENEKŞE YAĞLI SAÇ BAKIM KREMİ (500 ML)
Menekşe Yağlı Saç Bakım Kremi (500 ML)Saç kremi saç köklerini güçlendirmeye, saçı şekillendirmeye, saç dökülmesini önlemeye ve ayrıca saçın güçlü uzamasına yardımcıdır. İçindekiler: AQUA (Su), CETARYL OLIVATE, SORBITAN OLIVATE, GLYCERIN (Gliserin), GLYCERYL CAPRYLATE, GLYCERYL UNDECYL..
220,00TL
1D1K AKNE KARŞITI BAKIM TONİĞİ (100 ML)
Akne Karşıtı Bakım ToniğiAkneye eğilimli ciltlerde sebum dengesini sağlarken, gözenekleri sıkılaştırır, cildi canlandırır ve tazeler. Krem veya serum aşamasına cildi hazırlar ve bir sonraki ürünün emilimini artırır. İçindekiler: LAVANDULA ANGUSTIFOLIA FLOWER WATER (Lavanta Hidrolatı), MYRTUS CO..
120,00TL
1D1K AKNE KARŞITI CİLT BAKIM KREMİ (50 ML)
Akne Karşıtı Cilt Bakım KremiDoğal bitkisel yağlarda bulunan yüksek linoleik asit miktarı ve içerdiği B3 vitamini ile akneye eğilimli ciltlerde gözeneklerin sıkılaşmasını sağlarken, ciltte nemlendirme sağlar ve cilt bariyerini güçlendirir. Akneye meyilli ciltlere göre tasarlanmış içeriği cildin sebu..
170,00TL
1D1K AKNE KARŞITI YÜZ TEMİZLEME JELİ MİSK ADAÇAYI YAĞLI (100 ML)
Akne Karşıtı Yüz Temizleme JeliCildinizi temizleyerek canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. İçindekiler: AQUA (Su), POTASSIUM OLIVATE (Zeytinyağı), GLYCERIN (Gliserin), POTASSIUM CASTORATE (Hint Yağı), POTASSIUM COCOATE (Hindistan Ceviz Yağı), POGOSTEMON CABLIN LEAF OIL (Paçuli Yağı..
120,00TL
1D1K ANTİAGİNG BAKIM KREMİ 50 ML
Antiaging Bakım KremiCilt bariyerini güçlendirir. İçerdiği bitkisel yağlar ile nemsiz ve yorgun olgun ciltler için yoğun ve derinlemesine nemlendirme sağlar. Oluşabilecek kırışıklıkları önlerken, cilt elastikiyetini arttırarak daha sıkı ve aydınlık bir cilde kavuşmanızı sağlar. İçeriğindeki sabit ve..
170,00TL
1D1K ANTİAGİNG BAKIM TONİĞİ (100 ML)
Antiaging Bakım ToniğiOlgun ciltlerde kırışık oluşumunu engellemeye yardımcı olur, sıkılaştırıcı etkisinin yanında cildi canlandırır ve tazeler. Ölmez çiçek, sardunya hidrolatları ve esansiyel yağlarının yanı sıra sardunya esansiyel yağı ile çiçeksi hoş bir koku sunar. Krem veya serum aşamasına cild..
120,00TL
1D1K AYDINLATICI ETKİLİ YÜZ TEMİZLEME JELİ (ALFA ARBUTİNLİ) (100 ML)
Arbutinli Yüz Temizleme JeliCildinizi temizleyerek canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.İçindekiler: AQUA (Su), POTASSIUM OLIVATE (Zeytin Yağı), GLYCERIN(Gliserin), POTASSIUM COCOATE (Hindistan Cevizi Yağı), POTASSIUM CASTORATE (Hint Yağı), ALPHA-ARBUTIN (Alfa Arbutin), ORYZA SATIVA BRAN..
130,00TL
1D1K GÖZ ÇEVRESİ KREMİ (B3 VİTAMİNLİ) 30 ML
Göz Çevresi Kremi (B3 Vitaminli)Tüm cilt tipleri için kullanıma uygun içeriği sayesinde sarkan gözaltlarının sıkılaştırarak toparlanmasına ve göz çevresini yoğun nemlendirerek kırışıklık oluşumunun önlenmesine yardımcı olur. Aydınlatıcı etkisi sayesinde göz çevresinin daha parlak ve tonlu görünmesin..
170,00TL
1D1K HAMİLELER İÇİN YÜZ TEMİZLEME JELİ (LAVANTA YAĞLI) (100 ML)
Hamileler İçin Yüz Temizleme Jeli (Lavanta Yağlı)Cildinizi temizleyerek canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. İçindekiler: AQUA (Su), POTASSIUM OLIVATE (Zeytinyağı), GLYCERIN (Gliserin), POTASSIUM COCOATE (Hindistan Cevizi Yağı), POTASSIUM CASTORATE (Hint Yağı), LAVANDULA HYBRIDA HE..
120,00TL
1D1K KARMA CİLTLER İÇİN YÜZ TEMİZLEME JELİ (SEDİR YAĞLI) (100 ML)
Karma Ciltler İçin Yüz Temizleme Jeli (Sedir Yağlı)Cildi temizleyerek canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. İçindekiler: AQUA (Su), POTASSIUM OLIVATE (Zeytinyağı), GLYCERIN (Gliserin), POTASSIUM CASTORATE (Hint Yağı), POTASSIUM COCOATE (Hindistan Ceviz Yağı), VIOLA ODORATA OIL (Mene..
120,00TL
1D1K LEKE KARŞITI BAKIM TONİĞİ 100 ML
Leke Karşıtı Bakım ToniğiTon farklılıkları görülen düzensiz cilt tipleri için aydınlatıcı etkisinin yanında cildi canlandırır ve tazeler. Krem veya serum aşamasına cildi hazırlar ve bir sonraki ürünün emilimini artırır ve bir sonraki ürünün emilimini artırır.İÇİNDEKİLER: PELARGONIUM GRAVEOLENS ..
120,00TL
1D1K NANE DİŞ MACUNU (200 ML)
Nane Diş MacunuDiş minelerine zarar vermeden temizler, plak oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Nane suyu sayesinde ağız kokusunun önlenmesine yardımcı olarak uzun süre ferahlık sağlar. İçindekiler: MENTHA PIPERITA LEAF WATER (Nane Hidrolatı), AQUA (Su), CALCIUM CARBONATE (Kalsiyum Karbonat)..
120,00TL
1D1K PROPOLİS DİŞ MACUNU (200 ML)
Propolis Diş MacunuDiş minelerine zarar vermeden temizler, plak oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Okaliptüs suyu sayesinde ağız kokusunun önlenmesine yardımcı olarak uzun süre ferahlık sağlar. İçindekiler: EUCALYPTUS GLOBULUS LEAF WATER (Okaliptus Hidrolatı), CALCIUM CARBONATE (Kalsiyum Ka..
120,00TL
1D1K TÜM CİLT TİPLERİ İÇİN YÜZ TEMİZLEME JELİ (HYALURONİK ASİTLİ) (100 ML)
Hyaluronik Asitli Yüz Temizleme JeliCildinizi temizleyerek canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. İçindekiler: AQUA (Su), POTASSIUM OLIVATE (Zeytin Yağı), GLYCERIN (Gliserin), POTASSIUM COCOATE (Hindistan Cevizi Yağı), POTASSIUM CASTORATE (Hint Yağı), HYALURONIC ACID (Hyaluronik Asit..
120,00TL
Bir Doktor Bir Kimyager Akne Karşıtı Bakım Serumu (30 mL)
Akne Karşıtı Bakım SerumuAkneye eğilimli ciltlere özel hazırlanan konsantre yüz serumu cildin sebumunu dengeler, ipeksi bir nemlendirme sağlarken, gözenekleri sıkılaştırır ve ideal bir gece bakımı sunar.İÇİNDEKİLER: CARTHAMUS TINCTORIUS SEED OIL (Aspir Yağı),SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL (Jojob..
170,00TL
Bir Doktor Bir Kimyager Antiaging Bakım Serumu (30 mL)
Antiaging Bakım SerumuOlgun ciltlere özel hazırlanan konsantre yüz serumu cildi derinlemesine nemlendirir, oluşabilecek kırışıklıkları önler, cilt elastikiyetini arttırarak daha sıkı ve aydınlık bir cilde kavuşmanızı sağlar. Olgun ciltlere özel ideal bir gece bakımı sunar.İÇİNDEKİLER: CARTHAMUS..
195,00TL
Bir Doktor Bir Kimyager GÜNEŞ KREMİ (210 ML)
Güneş KremiDoğal güneş koruyucu yağlar ve en güvenilir mineral filtre olan non-nano çinko oksit ile formüle edilen doğal güneş kremi güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı cildi korur. Güçlü antioksidan özellik gösteren soğuk sıkım yağlar cildi besler, canlılık ve parlaklık kazandırmaya yardım e..
325,00TL
Bir Doktor Bir Kimyager Hyaluronik Asitli Cilt Bakım Serumu (30 mL)
Hyaluronik Asitli Cilt Bakım SerumuOlgun, kuru veya nemini kaybetmiş ciltlere özel hazırlanan %2 hyaluronik asit ve B3 vitaminli yüz serumu cildi derinlemesine nemlendirir, mevcut kırışıklıkların ve elastikiyet kaybının önüne geçer, daha canlı, sıkı, pürüzsüz ve aydınlık bir cilde kavuşmanızı sağlar..
195,00TL
Bir Doktor Bir Kimyager KOLAJEN KREM (A&C&E VİTAMİNLİ) (50 ML)
KOLAJEN KREM (A,C,E VİTAMİNLİ) Gece (50 mL) İçeriğindeki bitkisel sabit yağlar,uçucu yağlar, değerli protein ve vitaminler sayesinde olgun ciltlerin kullanımına uygundur. Cilt tonunu düzenler, cildi canlandırır, kuru ciltleri nemlendirir, onarır ve elastikiyet kaybında toparlayıcı etki sağlar.&..
230,00TL
Bir Doktor Bir Kimyager KOLAJEN SERUM (A&C&E VİTAMİNLİ) (30 ML)
KOLAJEN SERUM (A,C,E VİTAMİNLİ) Gece (30 mL) Kullanımı: Etkili sonuç almak için rutin cilt bakımınızı düzenli yapınız. Cilt temizliğinizi yapıp, cildinize uygun toniğinizi uyguladıktan sonra su bazlı nemlendirici kreminizi kullanınız. Yağ bazlı kolajen ve vitaminli serumunuzu sadece gece bakımı..
230,00TL
Bir Doktor Bir Kimyager Leke Karşıtı Bakım Kremi (50 mL)
Leke Karşıtı Bakım Kremiİçerdiği bitkisel yağlar ile yoğun ve derinlemesine nemlendirme sağlar. Cilt bariyerini güçlendirir. Oluşabilecek lekelerin görünümünü önlerken, daha canlı, sıkı ve aydınlık bir cilde kavuşmanızı sağlar. İçeriğindeki sabit ve esansiyel yağlar cildinizde yağlı his bırakmadan i..
140,00TL
Bir Doktor Bir Kimyager Leke Karşıtı Bakım Serumu (30 mL)
Leke Karşıtı Bakım SerumuLeke karşıtı konsantre yüz serumu cildi derinlemesine nemlendirir ve besler. Oluşabilecek lekelerin görünümünü önlerken aynı zamanda daha canlı, sıkı ve aydınlık bir cilde kavuşmanızı sağlar. İçeriğindeki sabit ve esansiyel yağlar cildinizde yağlı his bırakmadan ipeksi bir y..
150,00TL
BİR DOKTOR BİR KİMYAGER SAÇ BAKIM KREMİ (PİNK) 500ML
%100 Doğal gül suyuyla formilize edilmiştir.Saçı ve saç derisini besler. Saçın taranmasını kolaylaştırır, saçı yumuşatır.İÇİNDEKİLER: ROSA DAMASCENA FLOWER WATER(Gül Hidrolatı), AQUA(Su), GLYCERIN, SORBITAN OLIVATE, CETEARYL OLIVATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, HYDROLY..
260,00TL
Bir Doktor Bir Kimyager Ter Kokusu Önleyici Gül Yağlı (50 mL)
Ter Kokusu Önleyici Gül YağlıÖzenle seçilmiş bitki özleri sayesinde cilt gözeneklerini kapatmadan ve terlemeye engel olmadan ter kokusunu önlemeye yardımcı olur. Yapışkan bir his ve giysilerinizde leke bırakmaz.İÇİNDEKİLER: AQUA(Su),ROSA DAMASCENA FLOWER WATER(Gül Hidrolatı), GLYCERIN(Gliserin)..
120,00TL
Bir Doktor Bir Kimyager Ter Kokusu Önleyici Mandalina Yağlı (50 mL)
Ter Kokusu Önleyici Mandalina YağlıÖzenle seçilmiş bitki özleri sayesinde cilt gözeneklerini kapatmadan ve terlemeye engel olmadan ter kokusunu önlemeye yardımcı olur. Yapışkan bir his ve giysilerinizde leke bırakmaz.İÇİNDEKİLER: AQUA(Su), CINNAMOMUM CASSIA BARK WATER(Tarçın Hidrolatı), GLYCERI..
120,00TL
Bir Doktor Bir Kimyager Ter Kokusu Önleyici Misk Adaçayı Yağlı (50 mL)
Ter Kokusu Önleyici Misk Adaçayı YağlıÖzenle seçilmiş bitki özleri sayesinde cilt gözeneklerini kapatmadan ve terlemeye engel olmadan ter kokusunu önlemeye yardımcı olur. Yapışkan bir his ve giysilerinizde leke bırakmaz.İÇİNDEKİLER: AQUA(Su), CANANGA ODORATA FLOWER WATER (YlangYlangHidrolatı), ..
120,00TL
Bir Doktor Bir Kimyager Ter Kokusu Önleyici Patchouli Yağlı (50 mL)
Ter Kokusu Önleyici Patchouli YağlıÖzenle seçilmiş bitki özleri sayesinde cilt gözeneklerini kapatmadan ve terlemeye engel olmadan ter kokusunu önlemeye yardımcı olur. Yapışkan bir his ve giysilerinizde leke bırakmaz.İÇİNDEKİLER: AQUA(Su), POGOSTEMON CABLIN LEAF WATER(PatchouliHidrolatı), GLYCE..
120,00TL
Bir Doktor Bir Kimyager Ter Kokusu Önleyici Vetiver Yağlı (50 mL)
Ter Kokusu Önleyici Vetiver YağlıÖzenle seçilmiş bitki özleri sayesinde cilt gözeneklerini kapatmadan ve terlemeye engel olmadan ter kokusunu önlemeye yardımcı olur. Yapışkan bir his ve giysilerinizde leke bırakmaz.İÇİNDEKİLER: AQUA(Su), LAURUS NOBILIS LEAF WATER(Defne Hidrolatı), GLYCERIN(Glis..
120,00TL
BİRDOKTORBİRKİMYAGER GÜNEŞ KREMİ (50 ML)
Güneş KremiDoğal güneş koruyucu yağlar ve en güvenilir mineral filtre olan non-nano çinko oksit ile formüle edilen doğal güneş kremi güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı cildi korur. Güçlü antioksidan özellik gösteren soğuk sıkım yağlar cildi besler, canlılık ve parlaklık kazandırmaya yardım e..
170,00TL
ERBATAB Turmerıc – Zerdeçal Ekstresi İçeren Takviye Edici Gıda
İçindekiler:Zerdeçal Ekstresi (Curcuma Longa), Bitkisel Kapsül (Hidroksipropil Metil Selüloz).Saklama Koşulları:Oda sicakliäinda (15-25 °C] serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.Uyarılar:Tavsiye edilen günlük porsiyon miktarini asmayin. Tavsiye edilen tüketim tarihi (TETT) ve parti no (P.NO) kapagin u..
265,00TL
GÖZ ÇEVRESİ SERUMU (10 ML)
Göz Çevresi SerumuVücudumuzun en ince ve hassas derisi olan göz çevresinin kırışmış, yorgun ve stresli görünümünü ortadan kaldırmaya yardımcı olur ve derinlemesine nemlendirme sağlar. Göz çevresindeki mor halka ve kırışık görünümünü giderir, aydınlık ve parlak bir göz çevresi sunar. Göz çevresi..
170,00TL
MİSK ADAÇAYI YAĞLI SAÇ KREMİ (500 ML)
Misk Adaçayı Yağlı Saç KremiSaç kremi saç köklerini güçlendirmeye, saçı şekillendirmeye, saç dökülmesini önlemeye ve ayrıca saçın güçlü uzamasına yardımcıdır. İçindekiler: LAURUS NOBILIS LEAF WATER (Defne Hidrosolu), AQUA (Su), CETARYL OLIVATE, SORBITAN OLIVATE, GLYCERIN (Gliserin), GLYCER..
160,00TL
Gösterilen: 1 ile 32 arası, toplam: 33 (2 Sayfa)