KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Doğal Gıda

Ak Günlük Sakızı 100 gr
Çankırı Doğal Kayatuzu Öğütülmüş
Doğal Andız Pekmezi 630 G
Marka: Saygın Gıda
Saygın Doğal Andız Pekmezi; tatlandırıcı, renklendirici, ticari şeker ve glikoz içermez...
240,00TL
Doğal Fermente Alıç Sirkesi 750 ml
FÜP KAYA ŞEKERİ ( NÖBET ŞEKERİ ) 500 GR
Nöbet şekeri diğer adı ile de kaya şekeri, sağlığa büyük faydaları olan rafine edilmemiş bir şeker türüdür. Tıpkı bir kristale benzeyen görüntüsü ile şeker kamışından imal edilir.Nöbet şekeri, şekere alternatif olarak çaya, tatlıya ve kahveye kullanabileceğiniz bir şeker türüdür. Görünüm itibari ile..
75,00TL
Güven Asa Erken Hasat Soğuk Sıkım Zeytinyağı 5lt Güven Asa Erken Hasat Soğuk Sıkım Zeytinyağı 5lt
HİNT YAĞI 250 ML RİCİNUS COMMUNIS
Hint Yağının Besin Değeri Nedir?Bir yemek kaşığı hint yağının besin değeri aşağıdaki gibidir:Kalori: 120Protein: 0 gramYağ: 14 gramKarbonhidratlar: 0 gramElyaf: 0 gramŞeker: 0 gramHint Yağı Faydaları Nelerdir? Ne İşe Yarar?Müshil etkisi, anti-enflamatuar ve doğumu başlatmaya yardımcı olma özellikler..
310,00TL
KABAK ÇEKİRDEĞİ YAĞI ( 100 ML )
Kabak Çekirdeği Yağının Faydaları Nelerdir?Kabak çekirdeği tohum, kabuk ve yağ formu halinde bitkiden izole edilebilir. Yağ içeriğinde ağırlıklı olarak omega 6, oleik asit, palmitik asit, E vitamini, bitkisel steroller bulunur. Doymamış yağ asitlerini yüksek oranlarda içermesi öncelikle cilt sa..
210,00TL
Kozalak Şurubu 660 ml
ÖKSÜRÜĞÜ KESİP ATIYORÇam kozalağı şurubunun en önemli kullanım nedenleri arasında öksürük yer alıyor. Şiddetli öksürük ve öksürük krizi olan vatandaşlar, çam kozalağı şurubuyla bu sorunlarına çözüm buluyor. AKCİĞERLERİ TEMİZLİYORKozalak şurubunun en önemli etkileri arasında Akciğerlere sağladığ..
200,00TL
Mumio (Mumiyo) 5 GR Mumio (Mumiyo) 5 GR
Mumiyo nedir, nasıl oluşur? Mumiyo (dağların gözyaşları) faydaları nelerdir, nasıl kullanılır?3 bin yıllık bir geçmişe sahip olan mumiyo (dağların gözyaşları), yüksek bölgelerde, dağlarda ve mağaralarda yetişen şifalı bitkilerin, doğal etkiler sonucu zamanla sertleşmesi ve dönüşmesi ile oluşan siyah..
85,00TL
Saygın Doğal Dut Pekmezi 400 gr Saygın Doğal Dut Pekmezi 400 gr
Marka: Saygın Gıda
Saygın Doğal Dut Pekmezi 400 gr Saygın Doğal Dut Pekmezi; tatlandırıcı, renklendirici, ticari şeker ve glikoz içermez. %100 doğal ve katkısız dut pekmezi düşük ısıda ve uzun sürede pişirilmiştir. Başka meyveler ilave edilmeden, gün ışığı ile temas etmeden hijy..
190,00TL
Saygın Himalaya Tuzu Değirmen 110 Gr Saygın Himalaya Tuzu Değirmen 110 Gr
Marka: Saygın Gıda
Saygın Himalaya Tuzu Değirmen 110 GSaygın Himalaya Tuzu, Pakistan’ın Himalaya Dağları’ndan çıkartılan pembe kaya tuzudur.Beyaz kaya tuzundan farklı olarak demir içeriği daha fazladır, renginin pembe olmasının sebebi ise budur.Pakistan’dan ithal edilen himalaya kristal kaya tuzu Saygın Tesisleri..
80,00TL
Saygın Kaya Tuzu Değirmen 110 G Saygın Kaya Tuzu Değirmen 110 G
Marka: Saygın Gıda
Saygın Değirmen Kaya TuzuHer Tuz Doğal Kaya Tuzu Değildir!Saygın Tesislerinde üretilen tuz katkısız, iyot ilave edilmemiş, rafine edilmemiş kaya tuzudur.Kaya tuzunun içeriği mineraller yönünden zengindir.İnsan vücudunda 92 element ve mineral bulunmaktadır, kaya tuzunun içeriğinde bu element ve miner..
80,00TL
Saygın Organik Keçiboynuzu Özü 400 Gr
Marka: Saygın Gıda
Saygın Organik Keçiboynuzu Özü 400 GSaygın Doğal Keçiboynuzu Özü, harnup pekmezi olarak da bilinmektedir. Saygın Keçiboynuzu Özü, ticari şeker ve glikoz içermez. %100 doğal ve katkısız keçiboynuzu pekmezi düşük ısıda ve uzun sürede pişirilmiştir. Baş..
130,00TL
Saygın Tam Susam Tahini 500 Gr Saygın Tam Susam Tahini 500 Gr
Marka: Saygın Gıda
Saygın Tam Susam Tahini 500 GSaygın Tam Susam Tahini; kepekli, kabuklu, kavrulmuş, preslenmiş, ithal susam tohumlarından elde edilir. Saygın Kepekli Tahin, üretiminde kullanılan susamlar gdo'suz, zirai ilaçlama ve gübreleme kullanılmadan yetiştirilmiştir. Kepekli tahin geleneksel yönt..
220,00TL
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)