KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Genel Temizlik

ÇAY AĞACI YAĞLI SIVI SABUN (2000 ML)
Limonlu Yağ Sökücü (750 ML)
Limonlu Doğal Yağ Çözücü 750 mlRahik-i Mahtum doğal yağ çözücü içeriğinde bulunan yüzey aktif maddeler ve limon kabuğu özüyle yağlı, zor ve inatçı lekelere karşı etkili temizleme sağlar. Fosfat ve Amonyak içermez.İçindekiler : Aqua (Su), Potasyum Oliveat (Zeytin Yağı Sabunu), Potassium Hyd..
45,00TL
Naturalive Borakslı Çamaşır Makinası Deterjanı 2500 ml
Marka: Naturalive
Naturalive Doğal Borakslı Çamaşır Makinesi Deterjanı 2500mlNaturalive Doğal Borakslı Çamaşır Makinesi Deterjanı SıvıÇevre Dostu Ultra Konsantre  Boraks+ Sabun + Bitkisel Temizleyici.  Fosfat, parfüm, amonyak, sentetik temizleyici İÇERMEZ.        ..
150,00TL
Naturalive Borakslı Elde Bulaşık Deterjanı 2500 gr
Marka: Naturalive
  Fosfat  Amonyak  Boya  Boraks  Organik  Hindistan Cevizi YağıNaturalive Doğal Bulaşık Deterjanı 2500mlÇoğu bulaşık deterjanı sert kimyasal maddeler içerir ve evet bunlar tencere ve tavalarınızı etkili bir şekilde temizlerken cildinizi de ..
140,00TL
Naturalive Borakslı Elde Bulaşık Deterjanı 750 gr
Naturalive Borakslı Genel Yüzey Temizleyici 1000 gr
Naturalıve Bulaşık Makinesi Deterjanı 1000 ML
Marka: Naturalive
Naturalive Doğal Bulaşık Makinesi Deterjanı Klor yerine oksijenle temizlik sağlar. Kimyasal parlatıcı içermez, limon tuzu ile doğal parlaklık sağlar. Naturalive doğal bulaşık makinesi deterjanı Bulaşık makinenize zarar vermez.Enzim, fosfat, parlatıcı, petrol türevi ve hayvansal katkı&..
70,00TL
Naturalive Çamaşır Makinası Deterjanı 1000 ml
Marka: Naturalive
Naturalive Doğal Borakslı Çamaşır Makinesi Deterjanı 1000mlNaturalive Doğal Borakslı Çamaşır Makinesi Deterjanı SıvıÇevre Dostu Ultra Konsantre Boraks + Sabun + Bitkisel Temizleyici  Daha iyi sonuç almak için ürünü ÇALKALAYARAK kullanınız.   Borakslı çamaşır makine..
65,00TL
Naturalive Doğal Güç
Naturalive Doğal Krem Temizleyici 700 gr
Naturalive Limonlu Yağ Çözücü  500 ml
Marka: Naturalive
Limonlu Doğal Yağ Çözücü 500mlNaturalive doğal yağ çözücü limon kabuğu özüyle yağ, zor ve inatçı lekelere karşı etkili temizleme sağlar. Asit, tahriş edici ve aşındırıcı kimyasallar içermez.Naturalive doğal yağ çözücü doğal ev temizliğ..
50,00TL
Naturalive Oksi Leke Çıkarıcı 2500 ml
Marka: Naturalive
DOĞAL OKSİ LEKE ÇIKARICI 2500mlNaturalive doğal oksi leke çıkarıcı çamaşır suyuna alternatif olarak üretilmiş doğal, helal sertifikalı ve yerli üretim bir doğal temizlik ürünüdür.Naturalive oksi leke çıkarıcı içerdiği aktif oksijen;&nb..
130,00TL
RAHİK-İ MAHTUM BULAŞIK DETERJANI (BAHAR ESİNTİSİ) (750 ML)
Bulaşık Deterjanı (Bahar Esintisi) (750 mL) İçindekiler: Noniyonik Aktif Madde, Bitkisel Sabun, Boraks, Lavanta Yağı, Limon YağıKullanma Talimatı: Bulaşıkların kirlilik oranına göre yaklaşık 1 litre sıcak su ile süngerinize 3-4 gram Rahik-i Mahtum Sıvı Bulaşık Deterjanı ekleyerek köpü..
30,00TL
Rahik-i Mahtum DEFNE YAĞLI SIVI SABUN (2000 ML)
Defne Yağlı Sıvı Sabun İÇİNDEKİLER: AQUA (Saf su), POTASSIUM OLIVATE (Zeytin Yağı), POTASSIUM COCOATE (Hindistan Cevizi Yağı), POTASSIUM CASTORATE (Hint yağı), GLYCERIN (Gliserin), LAURUS NOBILIS LEAF OIL (Defne Tohum Yağı)KULLANIMI: Islak elle ovalayarak köpürtünüz, daha sonra su ile..
120,00TL
Rahiki Mahtum Beyaz Çamaşır Deterjanı (Portakal Yağlı 2000mL)
KULLANMA TALİMATI: Kullanmadan önce çalkalayınız. 5 kg kapasiteli çamaşır makinesi için 2 kapak doğal çamaşır makinesi deterjanı, 7 kg için 3 kapak doğal çamaşır makinesi deterjanı makinenizin deterjan gözüne ilave ediniz. 60°C de yıkanması önerilir. Çok kirli ve lekeli çamaşırlarda daha iyi ne..
120,00TL
Rahiki Mahtum Bulaşık Makinesi Deterjanı (2000 ML)
Rahîk-i Mahtûm Doğal Bulaşık Makinesi Deterjanı bitkisel esaslı organik bulaşık makinesi sıvı yıkama deterjanıdır. Bitkisel esaslı doğal yüzey aktif maddeler sayesinde donmuş yağ ve kuru yemek artıklarını her türlü  su sertliğinde çözer.Boraks ve doğal kompleks yapıcı maddeler sayesinde bulaşık..
95,00TL
Rahiki Mahtum Çamaşır Yıkama Sıvısı (Beyazlar) 660 gr
Rahiki Mahtum Çamaşır Yıkama Sıvısı (Renkliler) 660 gr
Rahiki Mahtum Genel Yuzey Temizleyici (2000 ml)
Rahîk-i Mahtum Borakslı Genel Temizleyici İçindekiler:AQUA(Su), Noniyonik Aktif Madde(Şeker Tensili), BORAX (Boraks), CITRUS LIMON PEEL OIL (Limon Kabuk Yağı)Kullanım Talimatı: Yüzey Temizliği: 5 litre suya 2 kapak Rahîk-i Mahtum  Borakslı Genel Yüzey Temizleyici ekleyiniz.Halı Ve Kol..
95,00TL
Rahiki Mahtum Lavanta Yağlı Oksi Leke Çıkarıcı (1800 ML)
1800 mlOKSİJENLE GELEN TEMİZLİKLEKE + DERZ DOLGU + TULKULLANMA TALIMATI: Sıcak suyla uygulamada daha iyi sonuç alınır. Renkli ve beyaz çamaşırlarınızda leke çıkarıcı olarak güvenle kullanabilirsiniz. Kullanmadan önce çamaşırın küçük bir bölümünde deneme yapmanız önerilir. Beyazlar: Ma..
100,00TL
Rahiki Mahtum Pirupak Genel Temizleyici 660 gr
Rahîkî Mahtûm Pîrüpâk Genel Temizleyici (660 Gr) Ev temizliğinde, bulaşıkta, kıyafetlerin ve eşyaların temizliğinde, halı yıkama gibi temizlik işlerinin yanı sıra, sulandırılıp püskürtülerek bitkilere dadanan böceklere ve mantarlara karşı da kullanabilirsiniz. % 100 yenilebilir yağlar kullanıla..
35,00TL
Rahiki Mahtum Renkli Çamaşır Deterjanı (Menekşe Yağlı 2000mL)
KULLANMA TALİMATI: Kullanmadan önce çalkalayınız. 5 kg kapasiteli çamaşır makinesi için 2 kapak doğal çamaşır makinesi deterjanı, 7 kg için 3 kapak doğal çamaşır makinesi deterjanı makinenizindeterjan gözüne ilave ediniz. 40°C de yıkanması önerilir. Çok kirli ve lekeli çamaşırlarda daha iyi net..
120,00TL
ZEYTİNYAĞLI SIVI SABUN (2000 ML)
ZEYTİNYAĞLI SIVI SABUN 500ML
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 24 (1 Sayfa)