KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Ağız Bakım Ürünleri

Dosso Diş Fırçası 9 Lu Yedek Başlığı
FÜP İODENT DİŞ MACUNU 100 ML FÜP İODENT DİŞ MACUNU 100 ML
İçindekilerAqua, Glycerin, Hydrated Silica, Calcium Carbonate,Mentha Spicata Herb Oil, Xanthan Gum, Rebaudioside A,Menthol, Potassium Iodide.Kullanım BilgisiUzman hekimlerce aksi belirtilmedikçe günde 2 defa;Yetişkinlerde ve 6 yaş üzerindeki çocuklar için; Yeterimiktardaki More Than Iyotlu Diş&..
140,00TL
FÜP ZEODENT DİŞ MACUNU 100 ML FÜP ZEODENT DİŞ MACUNU 100 ML
More Than Zeodent Diş MacunuİçindekilerCalcium Carbonate, Glycerin, Aqua, Zeolite, Mentha Spicata Herb Oil,Xanthan Gum, Rebaudioside A, Menthol, Zinc ChlorideKullanım BilgisiUzman hekimlerce aksi belirtilmedikçe günde 2 defa;Yetişkinlerde ve 6 yaş üzerindeki çocuklar için; Yeterimiktardaki More Than..
140,00TL
MİSVAK DİŞ TOZU 10 GR CAM ŞİŞE MİSVAK DİŞ TOZU 10 GR CAM ŞİŞE
MİSVAK TOZUNUN FAYDALARI NELERDİR?▪Ağzı temizler, diş çürüklerine ve çeşitli hastalıklara neden olan mikropları öldürür.▪Diş Taşı (Plak) oluşumunu azaltır.▪Dişeti iltihaplarının tedavisinde kullanılır.Misvakta bulunan kalsiyum kemiklerin ve dişlerin yapıtaşıdır.▪Dişlerin temiz ve parlak görünmesini ..
80,00TL
Naturalive Beauty Çocuk Diş Macunu
Marka: Naturalive
 SLS Florür Triclosan Misvak Propolis Çay Ağacı Naturalive Doğal Çocuk Diş Macunu doğal, helal sertifikalı ve yerli üretim bir üründür. Tamamen doğal içeriklidir, zararlı maddeler içermez. Misvak; ağız ve diş sağlığının korunmasın..
90,00TL
YASİR MİSVAK KISA
Peygamber efendimizin hiç terk etmediği sünnetidir.Ağız kokusunu güzelleştirir.Gözleri cilalandırır.Göz ağrılarını teskin eder.Diş çürümelerini önler.Diş etlerinin çekilmelerini önler...
30,00TL
YASİR MİSVAK UZUN
Peygamber efendimizin hiç terk etmediği sünnetidir.Ağız kokusunu güzelleştirir.Gözleri cilalandırır.Göz ağrılarını teskin eder.Diş çürümelerini önler.Diş etlerinin çekilmelerini önler...
40,00TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)