KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Vücut Bakım Ürünleri

Bir Doktor Bir Kimyager Akne Karşıtı Bakım Serumu (30 mL)
Akne Karşıtı Bakım SerumuAkneye eğilimli ciltlere özel hazırlanan konsantre yüz serumu cildin sebumunu dengeler, ipeksi bir nemlendirme sağlarken, gözenekleri sıkılaştırır ve ideal bir gece bakımı sunar.İÇİNDEKİLER: CARTHAMUS TINCTORIUS SEED OIL (Aspir Yağı),SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL (Jojob..
140,00TL
Bir Doktor Bir Kimyager Akne Karşıtı Bakım Toniği (100 mL)
Akne Karşıtı Bakım ToniğiAkneye eğilimli ciltlerde sebum dengesini sağlarken, gözenekleri sıkılaştırır, cildi canlandırır ve tazeler.Krem veya serum aşamasına cildi hazırlar ve bir sonraki ürünün emilimini artırır.İÇİNDEKİLER: LAVANDULA ANGUSTIFOLIA FLOWER WATER (Lavanta Hidrolatı),MYRTUS COMMU..
70,00TL
Bir Doktor Bir Kimyager Akne Karşıtı Cilt Bakım Kremi (50 mL)
Akne Karşıtı Cilt Bakım KremiBitkisel yağlar ve içerdiği B3 vitamini ile gözeneklerin sıkılaşmasını sağlarken aynı zamanda cildi nemlendirir ve cilt bariyerini güçlendirir. Akneye eğilimli ciltlere göre tasarlanmış içeriği ile cildinizin fazla yağını dengeler. Yağlı his bırakmadan kolayca emilir ve ..
150,00TL
Bir Doktor Bir Kimyager Antiaging Bakım Serumu (30 mL)
Antiaging Bakım SerumuOlgun ciltlere özel hazırlanan konsantre yüz serumu cildi derinlemesine nemlendirir, oluşabilecek kırışıklıkları önler, cilt elastikiyetini arttırarak daha sıkı ve aydınlık bir cilde kavuşmanızı sağlar. Olgun ciltlere özel ideal bir gece bakımı sunar.İÇİNDEKİLER: CARTHAMUS..
140,00TL
Bir Doktor Bir Kimyager Antiaging Bakım Toniği (100 mL)
Antiaging Bakım ToniğiOlgun ciltlerde kırışık oluşumunu engellemeye yardımıcı olur, sıkılaştırıcı etkisinin yanında cildi canlandırır.ve tazeler. Ölmez çiçek,sardunya hidrolatları ve esansiyel yağlarının yanı sıra kıymetli hanımeli esansiyel yağı ile çiçeksi hoş bir koku sunar. Krem veya serum aşama..
85,00TL
Bir Doktor Bir Kimyager Antiaging Kremi (50 mL)
Antiaging KremiCilt bariyerini güçlendirir. İçerdiği bitkisel yağlar ile nemsiz ve yorgun olgun ciltler için yoğun ve derinlemesine nemlendirme sağlar. Oluşabilecek kırışıklıkları önlerken, cilt elastikiyetini arttırarak daha sıkı ve aydınlık bir cilde kavuşmanızı sağlar. İçeriğindeki sabit ve esans..
150,00TL
Bir Doktor Bir Kimyager Arbutinli Leke Karşıtı Serum (30 mL)
Arbutinli Leke Karşıtı SerumCilt tonunu aydınlatmaya yardımcı yoğun Arbutinin yanı sıra içerdiği yüksek su tutma özellikli Hyaluronik Asit ile cildi nemlendirir. B3 Vitamini ile leke oluşumunu önler. Daha parlak ve daha sıkı bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur.İÇİNDEKİLER : ROSA DAMASCENA FLOWE..
140,00TL
Bir Doktor Bir Kimyager Aydınlatıcı Etkili Yüz Temizleme Jeli (Alfa Arbutinli) (100 mL)
Alfa ArbutinliCildinizi temizleyerek canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.İÇİNDEKİLER: Aqua(su),Potassium Olivate (Zeytin Yağı),GLYCERIN(Gliserin), Potassium Cocoate (Hindistan Cevizi Yağı), Potassium Castorate (Hint Yağı), ALPHA-ARBUTIN(Alfa Arbutin),ORYZA SATIVA BRAN OIL(Pirinç Kepek Y..
100,00TL
Bir Doktor Bir Kimyager Hamileler İçin Cilt Bakım Kremi (50 mL)
Hamileler İçin Cilt Bakım KremiGebelik dönemleri kullanımı için özel olarak hazırlanmış krem cildi nemlendirir ve cilt bariyerini güçlendirir. İçeriğindeki sabit ve esansiyel yağlar yağlı his bırakmadan ipeksi bir yumuşaklık sağlar.İÇİNDEKİLER: AQUA (Su), CETEARYL OLIVATE (Olivem 1000), SORBITA..
150,00TL
Bir Doktor Bir Kimyager Hamileler İçin Cilt Bakım Serumu (30 mL)
Hamileler İçin Cilt Bakım SerumuGebelik dönemleri kullanımı için özel olarak hazırlanmış serum cildi nemlendirir ve cilt bariyerini güçlendirir. İçeriğindeki sabit ve esansiyel yağlar cildinizde yağlı bir his bırakmadan ipeksi bir yumuşaklık sağlar.İÇİNDEKİLER: ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL (Argan..
140,00TL
Bir Doktor Bir Kimyager Hamileler İçin Cilt Bakım Toniği (100 mL)
Hamileler İçin Cilt Bakım ToniğiGebelik dönemleri kullanımı için özel olarak hazırlanmış besleyici tonik yoğun nem sağlayarak cildi canlandırır, sıkılaştırır ve tazeler. Krem veya serum aşamasına cildi hazırlar ve bir sonraki ürünün emilimini artırır.İÇİNDEKİLER: LAVANDULA ANGUSTIFOLIA FLOWER W..
100,00TL
Bir Doktor Bir Kimyager Hamileler İçin Yüz Temizleme Jeli (Lavanta Yağlı) (100 mL)
Lavanta YağlıCildinizi temizleyerek canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.İÇİNDEKİLER: Aqua(su), Potassium Olivate (Zeytin Yağı), GLYCERIN(Gliserin), Potassium Cocoate (Hindistan Cevizi Yağı), Potassium Castorate (Hİnt Yağı), LAVANDULA hybrıda HERB OIL(Lavanta Yağı), CITRUS LIMON PEEL OIL..
100,00TL
Bir Doktor Bir Kimyager Hyaluronik Asitli Cilt Bakım Serumu (30 mL)
Hyaluronik Asitli Cilt Bakım SerumuOlgun, kuru veya nemini kaybetmiş ciltlere özel hazırlanan %2 hyaluronik asit ve B3 vitaminli yüz serumu cildi derinlemesine nemlendirir, mevcut kırışıklıkların ve elastikiyet kaybının önüne geçer, daha canlı, sıkı, pürüzsüz ve aydınlık bir cilde kavuşmanızı sağlar..
140,00TL
Bir Doktor Bir Kimyager Karma Ciltler İçin Yüz Temizleme Jeli (Sedir Yağlı) (100 mL)
Sedir YağlıCildinizi temizleyerek canlı bİr görünüm kazanmasına yardımcı olur.İÇİNDEKİLER: AQUA (SU), POTASSIUM OLIVATE (ZEYTİNYAĞI), GLYCERIN (GLISERIN), POTASSIUM CASTORATE (HİNT YAĞI), POTASSIUM COCOATE (HİNDİSTAN CEVİZ YAĞI), VIOLA ODORATA OIL (MENEKŞE YAĞI), CITRUS RETICULATA PEEL OIL (MAN..
100,00TL
Bir Doktor Bir Kimyager Leke Karşıtı Bakım Kremi (50 mL)
Leke Karşıtı Bakım Kremiİçerdiği bitkisel yağlar ile yoğun ve derinlemesine nemlendirme sağlar. Cilt bariyerini güçlendirir. Oluşabilecek lekelerin görünümünü önlerken, daha canlı, sıkı ve aydınlık bir cilde kavuşmanızı sağlar. İçeriğindeki sabit ve esansiyel yağlar cildinizde yağlı his bırakmadan i..
150,00TL
Bir Doktor Bir Kimyager Leke Karşıtı Bakım Serumu (30 mL)
Leke Karşıtı Bakım SerumuLeke karşıtı konsantre yüz serumu cildi derinlemesine nemlendirir ve besler. Oluşabilecek lekelerin görünümünü önlerken aynı zamanda daha canlı, sıkı ve aydınlık bir cilde kavuşmanızı sağlar. İçeriğindeki sabit ve esansiyel yağlar cildinizde yağlı his bırakmadan ipeksi bir y..
140,00TL
Bir Doktor Bir Kimyager Leke Karşıtı Bakım Toniği (100 mL)
Leke Karşıtı Bakım ToniğiTon farklılıkları görülen düzensiz cilt tipleri için aydınlatıcı etkisinin yanında cildi canlandırır ve tazeler. Krem veya serum aşamasına cildi hazırlar ve bir sonraki ürünün emilimini artırır ve bir sonraki ürünün emilimini artırır.İÇİNDEKİLER: PELARGONIUM GRAVEOLENS ..
100,00TL
Bir Doktor Bir Kimyager Lekeli Ciltler İçin Yüz Temizleme Jeli (Fesleğen Yağlı) (100 mL)
Fesleğen YağlıCildinizi temizleyerek canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.İÇİNDEKİLER: AQUA (SU), POTASSIUM OLIVATE (ZEYTİNYAĞI), GLYCERIN (GLISERIN), POTASSIUM CASTORATE (HİNT YAĞI), POTASSIUM COCOATE (HİNDİSTAN CEVİZ YAĞI), MELISSA OFFICINALIS LEAF OIL (MELİSA YAĞI), PELARGONIUM GRAVEO..
100,00TL
Bir Doktor Bir Kimyager Tarçınlı Dudak Balmı (29 mL)
Tarçınlı Dudak BalmıDudaklarınızı nemlendirir.İÇİNDEKİLER: SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL (Jojoba Yağı), COCOS NUCIFERA OIL (Hindistan Cevizi Yağı), BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER (Shea Yağı), BEESWAX (Balmumu), VITIS VINIFERA SEED OIL (Üzüm Çekirdek Yağı), CINNAMOMUM ZEYLANICUM BARK OIL (Tarçın Ya..
40,00TL
Bir Doktor Bir Kimyager Ter Kokusu Önleyici Mandalina Yağlı (50 mL)
Ter Kokusu Önleyici Mandalina YağlıÖzenle seçilmiş bitki özleri sayesinde cilt gözeneklerini kapatmadan ve terlemeye engel olmadan ter kokusunu önlemeye yardımcı olur. Yapışkan bir his ve giysilerinizde leke bırakmaz.İÇİNDEKİLER: AQUA(Su), CINNAMOMUM CASSIA BARK WATER(Tarçın Hidrolatı), GLYCERI..
80,00TL
Bir Doktor Bir Kimyager Zahri Krem (29 mL)
Zahri Krem (29 mL)İçindekiler: AQUA (Su), CETEARYL OLIVATE / SORBITAN OLIVATE (Olivem 1000),SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL (Jojoba Yağı), BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER (Shea Yağı),GLYCERYL CAPRYLATE /GLYCERYL UNDECYLENATE (Lexgard Natural), COCO-CAPRYLATE/CAPRATE (Coco Caprylate / Caprate), NIACIN..
60,00TL
Epsom Tuzu Magnezyum Sülfat (İngiliz Tuzu) 500 g
Epsom Tuzu Magnezyum Sülfat (İngiliz Tuzu) 500gEpsom Tuzu Magnezyum Sülfat (İngiliz Tuzu) Nedir?Epsom tuzunun literatürde adı magnezyum sülfattır. Halk arasında İngiliz tuzu olarak da bilinir.  Magnezyum, kükürt ve oksijenden oluşan kimyasal bir bileşiktir.Gün boyunca çok fazla toksinle muhatap..
80,00TL
ISIRGAN TOHUMU YAĞI 100ML
Isırgan Yağının FaydalarıCilt lekelerinin temizlenmesinde yardımcı olmaktadır.Cildin yenilenmesi sağlar ve de bağ doku güçlenince de cilt daha sağlıklı görünmektedir.Gençlik yağı olarak da adlandırılan ısırgan tohumu yağı, içerdiği Alfa Hidroksi Asit sayesinde cilt dokusunu yeniler, b..
160,00TL
Naturalıve Beauty Duş Jeli 500 ml
Marka: Naturalive
Naturalive doğal duş jeli zeytinyağının besleyici etkileri sayesinde cildinize bakım yaparak temizler, yumuşatır.Bebekler, çocuklar ve alerjiye yatkın kişiler için idealdir.Aloe vera; birçok vitamin ve mineal barındırmasının yanında insan vücudu için..
70,00TL
Naturalive Deodorant Stick
Marka: Naturalive
Naturalive Doğal Deodorant Stick'i diğerlerinden farklı kılan bazı özellikleri şu şekildedir:- Ter gözeneklerini tıkamaz, doğal terleme fonksiyonlarını etkilemez. - Terleme sonucunda kötü kokuya sebep olan bakteri oluşumunu engeller. - Ph değeri 5.5 olup cildin&nbs..
75,00TL
Naturalive portakallı Doğal Deodorant Stick
Marka: Naturalive
Naturalive Doğal Portakallı Deodorant Stick'i diğerlerinden farklı kılan bazı özellikleri şu şekildedir:- Ter gözeneklerini tıkamaz, doğal terleme fonksiyonlarını etkilemez. - Terleme sonucunda kötü kokuya sebep olan bakteri oluşumunu engeller. - Ph değeri 5.5 olup..
75,00TL
Naturava Aynısefa Kremi 50 ml
İçindekiler :Calendula officinalis oil(aynısefa yağı) Carthamus tinctorius seed oil(aspir tohumu yağı) Cocos nucifera oil( hindistan cevizi yağı) Hypericum perforatum oil(kantaron yağı) Nigella sativa oil(çörekotu yağı) Melaleuca alternifoila oil(Çay ağacı yağı) Cymbopogon citratus oil(Limonotu yağı..
150,00TL
Naturava Doğal Güneş Kremi 110 ML
Marka: Naturava
Naturava Doğal Güneş Kremi 110 MLBarkod No : 8682792317317İÇİNDEKİLER : Daucus Corato Sativa Seed Oil (Havuç Tohumu Yağı), Zinc Oxide (Çinko Minerali), Persea Gratissima Oil (Avokado Yağı), Calophyllum Nophyllum Seed Oil (Tamanu Yağı), Caprylic/Capric Triglyceride, Butyrospermum Parkii But..
275,00TL
Naturava Gümüş Krem 50 ml
Naturava Doğal Gümüş Krem 50 cc Kullanımı : Bakımınız için az bir miktar kremi temiz cilde nazik hareketlerle uygulayın.Gece ve gündüz kullanım için uygundur. Uyarı : Oda sıcaklığında ışık almayan,serin ve rutubetsiz yerde kapağı kapalı olarak muhafaza ediniz.   İçindekiler; Simmondsia Chinensi..
150,00TL
Rahik-i Mahtum BEBEK BAKIM KREMİ (50 ML)
Bebek Bakım Kremi İçeriğindeki bitkisel ve esansiyel yağlarla bebeğinizin cildini derinlemesine nemlendirir.İçindekiler: BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER (Shea Yağı), COCS NUCIFERA OIL (Hindistan Cevizi Yağı), SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL (Jojoba Yağı), SALVIA OFFICINALIS OIL (Misk Adaçayı Yağ..
90,00TL
Rahik-i Mahtum Nasır Karşıtı Ayak Bakım Kremi (50 ML)
Cildin nemsiz kalması ve buna bağlı olarak esnekliğini kaybetmesi sonucu oluşabilecek nasırlaşmaya karşı içeriğinde yer alan bitki yağları ile cildinizi nemlendirerek yumuşamasına yardımcı olur.İçerik Bilgisi: CALENDULA OFFICINALIS FLOWER OIL(Aynısefa Yağı), BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER (Sh..
60,00TL
Rahiki Mahtum Ter Kokusu Önleyici Lavanta  Yağlı 210 ml
Ter Kokusu Önleyici Lavanta Yağlı (210 ml)İçerik Bilgisi : Hindistan cevizi yağı, Balmumu, Nişasta, Karbonat, Lavanta yağı.• Kapak açıldıktan sonra 6 ay içinde tüketiniz.SAKLAMA KOŞULLARI VE UYARILAR: Güneş ışığı, sıcaklık ve nemden koruyunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza ed..
120,00TL
Gösterilen: 1 ile 32 arası, toplam: 36 (2 Sayfa)