KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Vücut Bakım Ürünleri

1D1K AKNE KARŞITI BAKIM TONİĞİ (100 ML)
Akne Karşıtı Bakım ToniğiAkneye eğilimli ciltlerde sebum dengesini sağlarken, gözenekleri sıkılaştırır, cildi canlandırır ve tazeler. Krem veya serum aşamasına cildi hazırlar ve bir sonraki ürünün emilimini artırır. İçindekiler: LAVANDULA ANGUSTIFOLIA FLOWER WATER (Lavanta Hidrolatı), MYRTUS CO..
120,00TL
1D1K AKNE KARŞITI CİLT BAKIM KREMİ (50 ML)
Akne Karşıtı Cilt Bakım KremiDoğal bitkisel yağlarda bulunan yüksek linoleik asit miktarı ve içerdiği B3 vitamini ile akneye eğilimli ciltlerde gözeneklerin sıkılaşmasını sağlarken, ciltte nemlendirme sağlar ve cilt bariyerini güçlendirir. Akneye meyilli ciltlere göre tasarlanmış içeriği cildin sebu..
190,00TL
1D1K AKNE KARŞITI YÜZ TEMİZLEME JELİ MİSK ADAÇAYI YAĞLI (100 ML)
Akne Karşıtı Yüz Temizleme JeliCildinizi temizleyerek canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. İçindekiler: AQUA (Su), POTASSIUM OLIVATE (Zeytinyağı), GLYCERIN (Gliserin), POTASSIUM CASTORATE (Hint Yağı), POTASSIUM COCOATE (Hindistan Ceviz Yağı), POGOSTEMON CABLIN LEAF OIL (Paçuli Yağı..
120,00TL
1D1K ANTİAGİNG BAKIM KREMİ 50 ML
Antiaging Bakım KremiCilt bariyerini güçlendirir. İçerdiği bitkisel yağlar ile nemsiz ve yorgun olgun ciltler için yoğun ve derinlemesine nemlendirme sağlar. Oluşabilecek kırışıklıkları önlerken, cilt elastikiyetini arttırarak daha sıkı ve aydınlık bir cilde kavuşmanızı sağlar. İçeriğindeki sabit ve..
220,00TL
1D1K ANTİAGİNG BAKIM TONİĞİ (100 ML)
Antiaging Bakım ToniğiOlgun ciltlerde kırışık oluşumunu engellemeye yardımcı olur, sıkılaştırıcı etkisinin yanında cildi canlandırır ve tazeler. Ölmez çiçek, sardunya hidrolatları ve esansiyel yağlarının yanı sıra sardunya esansiyel yağı ile çiçeksi hoş bir koku sunar. Krem veya serum aşamasına cild..
120,00TL
1D1K AYDINLATICI ETKİLİ YÜZ TEMİZLEME JELİ (ALFA ARBUTİNLİ) (100 ML)
Arbutinli Yüz Temizleme JeliCildinizi temizleyerek canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.İçindekiler: AQUA (Su), POTASSIUM OLIVATE (Zeytin Yağı), GLYCERIN(Gliserin), POTASSIUM COCOATE (Hindistan Cevizi Yağı), POTASSIUM CASTORATE (Hint Yağı), ALPHA-ARBUTIN (Alfa Arbutin), ORYZA SATIVA BRAN..
150,00TL
1D1K GÖZ ÇEVRESİ KREMİ (B3 VİTAMİNLİ) 30 ML
Göz Çevresi Kremi (B3 Vitaminli)Tüm cilt tipleri için kullanıma uygun içeriği sayesinde sarkan gözaltlarının sıkılaştırarak toparlanmasına ve göz çevresini yoğun nemlendirerek kırışıklık oluşumunun önlenmesine yardımcı olur. Aydınlatıcı etkisi sayesinde göz çevresinin daha parlak ve tonlu görünmesin..
200,00TL
1D1K HAMİLELER İÇİN YÜZ TEMİZLEME JELİ (LAVANTA YAĞLI) (100 ML)
Hamileler İçin Yüz Temizleme Jeli (Lavanta Yağlı)Cildinizi temizleyerek canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. İçindekiler: AQUA (Su), POTASSIUM OLIVATE (Zeytinyağı), GLYCERIN (Gliserin), POTASSIUM COCOATE (Hindistan Cevizi Yağı), POTASSIUM CASTORATE (Hint Yağı), LAVANDULA HYBRIDA HE..
120,00TL
1D1K KARMA CİLTLER İÇİN YÜZ TEMİZLEME JELİ (SEDİR YAĞLI) (100 ML)
Karma Ciltler İçin Yüz Temizleme Jeli (Sedir Yağlı)Cildi temizleyerek canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. İçindekiler: AQUA (Su), POTASSIUM OLIVATE (Zeytinyağı), GLYCERIN (Gliserin), POTASSIUM CASTORATE (Hint Yağı), POTASSIUM COCOATE (Hindistan Ceviz Yağı), VIOLA ODORATA OIL (Mene..
120,00TL
1D1K LEKE KARŞITI BAKIM TONİĞİ 100 ML
Leke Karşıtı Bakım ToniğiTon farklılıkları görülen düzensiz cilt tipleri için aydınlatıcı etkisinin yanında cildi canlandırır ve tazeler. Krem veya serum aşamasına cildi hazırlar ve bir sonraki ürünün emilimini artırır ve bir sonraki ürünün emilimini artırır.İÇİNDEKİLER: PELARGONIUM GRAVEOLENS ..
120,00TL
1D1K TÜM CİLT TİPLERİ İÇİN YÜZ TEMİZLEME JELİ (HYALURONİK ASİTLİ) (100 ML)
Hyaluronik Asitli Yüz Temizleme JeliCildinizi temizleyerek canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. İçindekiler: AQUA (Su), POTASSIUM OLIVATE (Zeytin Yağı), GLYCERIN (Gliserin), POTASSIUM COCOATE (Hindistan Cevizi Yağı), POTASSIUM CASTORATE (Hint Yağı), HYALURONIC ACID (Hyaluronik Asit..
120,00TL
Bir Doktor Bir Kimyager Akne Karşıtı Bakım Serumu (30 mL)
Akne Karşıtı Bakım SerumuAkneye eğilimli ciltlere özel hazırlanan konsantre yüz serumu cildin sebumunu dengeler, ipeksi bir nemlendirme sağlarken, gözenekleri sıkılaştırır ve ideal bir gece bakımı sunar.İÇİNDEKİLER: CARTHAMUS TINCTORIUS SEED OIL (Aspir Yağı),SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL (Jojob..
190,00TL
Bir Doktor Bir Kimyager Antiaging Bakım Serumu (30 mL)
Antiaging Bakım SerumuOlgun ciltlere özel hazırlanan konsantre yüz serumu cildi derinlemesine nemlendirir, oluşabilecek kırışıklıkları önler, cilt elastikiyetini arttırarak daha sıkı ve aydınlık bir cilde kavuşmanızı sağlar. Olgun ciltlere özel ideal bir gece bakımı sunar.İÇİNDEKİLER: CARTHAMUS..
200,00TL
Bir Doktor Bir Kimyager Arbutinli Leke Karşıtı Serum (30 mL)
Arbutinli Leke Karşıtı SerumCilt tonunu aydınlatmaya yardımcı yoğun Arbutinin yanı sıra içerdiği yüksek su tutma özellikli Hyaluronik Asit ile cildi nemlendirir. B3 Vitamini ile leke oluşumunu önler. Daha parlak ve daha sıkı bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur.İÇİNDEKİLER : ROSA DAMASCENA FLOWE..
200,00TL
Bir Doktor Bir Kimyager Hyaluronik Asitli Cilt Bakım Serumu (30 mL)
Hyaluronik Asitli Cilt Bakım SerumuOlgun, kuru veya nemini kaybetmiş ciltlere özel hazırlanan %2 hyaluronik asit ve B3 vitaminli yüz serumu cildi derinlemesine nemlendirir, mevcut kırışıklıkların ve elastikiyet kaybının önüne geçer, daha canlı, sıkı, pürüzsüz ve aydınlık bir cilde kavuşmanızı sağlar..
200,00TL
Bir Doktor Bir Kimyager Leke Karşıtı Bakım Kremi (50 mL)
Leke Karşıtı Bakım Kremiİçerdiği bitkisel yağlar ile yoğun ve derinlemesine nemlendirme sağlar. Cilt bariyerini güçlendirir. Oluşabilecek lekelerin görünümünü önlerken, daha canlı, sıkı ve aydınlık bir cilde kavuşmanızı sağlar. İçeriğindeki sabit ve esansiyel yağlar cildinizde yağlı his bırakmadan i..
140,00TL
Bir Doktor Bir Kimyager Leke Karşıtı Bakım Serumu (30 mL)
Leke Karşıtı Bakım SerumuLeke karşıtı konsantre yüz serumu cildi derinlemesine nemlendirir ve besler. Oluşabilecek lekelerin görünümünü önlerken aynı zamanda daha canlı, sıkı ve aydınlık bir cilde kavuşmanızı sağlar. İçeriğindeki sabit ve esansiyel yağlar cildinizde yağlı his bırakmadan ipeksi bir y..
150,00TL
Bir Doktor Bir Kimyager Ter Kokusu Önleyici Misk Adaçayı Yağlı (50 mL)
Ter Kokusu Önleyici Misk Adaçayı YağlıÖzenle seçilmiş bitki özleri sayesinde cilt gözeneklerini kapatmadan ve terlemeye engel olmadan ter kokusunu önlemeye yardımcı olur. Yapışkan bir his ve giysilerinizde leke bırakmaz.İÇİNDEKİLER: AQUA(Su), CANANGA ODORATA FLOWER WATER (YlangYlangHidrolatı), ..
120,00TL
Bir Doktor Bir Kimyager Ter Kokusu Önleyici Patchouli Yağlı (50 mL)
Ter Kokusu Önleyici Patchouli YağlıÖzenle seçilmiş bitki özleri sayesinde cilt gözeneklerini kapatmadan ve terlemeye engel olmadan ter kokusunu önlemeye yardımcı olur. Yapışkan bir his ve giysilerinizde leke bırakmaz.İÇİNDEKİLER: AQUA(Su), POGOSTEMON CABLIN LEAF WATER(PatchouliHidrolatı), GLYCE..
120,00TL
Bir Doktor Bir Kimyager Ter Kokusu Önleyici Vetiver Yağlı (50 mL)
Ter Kokusu Önleyici Vetiver YağlıÖzenle seçilmiş bitki özleri sayesinde cilt gözeneklerini kapatmadan ve terlemeye engel olmadan ter kokusunu önlemeye yardımcı olur. Yapışkan bir his ve giysilerinizde leke bırakmaz.İÇİNDEKİLER: AQUA(Su), LAURUS NOBILIS LEAF WATER(Defne Hidrolatı), GLYCERIN(Glis..
120,00TL
Epsom Tuzu Magnezyum Sülfat (İngiliz Tuzu) 500 g
Epsom Tuzu Magnezyum Sülfat (İngiliz Tuzu) 500gEpsom Tuzu Magnezyum Sülfat (İngiliz Tuzu) Nedir?Epsom tuzunun literatürde adı magnezyum sülfattır. Halk arasında İngiliz tuzu olarak da bilinir.  Magnezyum, kükürt ve oksijenden oluşan kimyasal bir bileşiktir.Gün boyunca çok fazla toksinle muhatap..
70,00TL
GÖZ ÇEVRESİ SERUMU (10 ML)
Göz Çevresi SerumuVücudumuzun en ince ve hassas derisi olan göz çevresinin kırışmış, yorgun ve stresli görünümünü ortadan kaldırmaya yardımcı olur ve derinlemesine nemlendirme sağlar. Göz çevresindeki mor halka ve kırışık görünümünü giderir, aydınlık ve parlak bir göz çevresi sunar. Göz çevresi..
190,00TL
Gülmarka Shea Butter Gül Özlü Vazelin 85 ml
Marka: Gülmarka
Gülmarka Shea Butter Gül Özlü Vazelin 85 ml..
60,00TL
Gülmarka Shea Butter Lavanta Vazelin 85 ml
Marka: Gülmarka
Gülmarka Shea Butter Lavanta Vazelin 85 ml..
60,00TL
ISIRGAN TOHUMU YAĞI 100ML
Isırgan Yağının FaydalarıCilt lekelerinin temizlenmesinde yardımcı olmaktadır.Cildin yenilenmesi sağlar ve de bağ doku güçlenince de cilt daha sağlıklı görünmektedir.Gençlik yağı olarak da adlandırılan ısırgan tohumu yağı, içerdiği Alfa Hidroksi Asit sayesinde cilt dokusunu yeniler, b..
390,00TL
Naturalıve Beauty Duş Jeli 500 ml
Marka: Naturalive
Naturalive doğal duş jeli zeytinyağının besleyici etkileri sayesinde cildinize bakım yaparak temizler, yumuşatır.Bebekler, çocuklar ve alerjiye yatkın kişiler için idealdir.Aloe vera; birçok vitamin ve mineal barındırmasının yanında insan vücudu için..
90,00TL
Naturava Aynısefa Kremi 50 ml
İçindekiler :Calendula officinalis oil(aynısefa yağı) Carthamus tinctorius seed oil(aspir tohumu yağı) Cocos nucifera oil( hindistan cevizi yağı) Hypericum perforatum oil(kantaron yağı) Nigella sativa oil(çörekotu yağı) Melaleuca alternifoila oil(Çay ağacı yağı) Cymbopogon citratus oil(Limonotu yağı..
220,00TL
Rahik-i Mahtum BEBEK BAKIM KREMİ (50 ML)
Bebek Bakım Kremi İçeriğindeki bitkisel ve esansiyel yağlarla bebeğinizin cildini derinlemesine nemlendirir.İçindekiler: BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER (Shea Yağı), COCS NUCIFERA OIL (Hindistan Cevizi Yağı), SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL (Jojoba Yağı), SALVIA OFFICINALIS OIL (Misk Adaçayı Yağ..
120,00TL
Rahik-i Mahtum Nasır Karşıtı Ayak Bakım Kremi (50 ML)
Cildin nemsiz kalması ve buna bağlı olarak esnekliğini kaybetmesi sonucu oluşabilecek nasırlaşmaya karşı içeriğinde yer alan bitki yağları ile cildinizi nemlendirerek yumuşamasına yardımcı olur.İçerik Bilgisi: CALENDULA OFFICINALIS FLOWER OIL(Aynısefa Yağı), BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER (Sh..
150,00TL
Rahiki Mahtum Ter Kokusu Önleyici Lavanta  Yağlı 210 ml
Ter Kokusu Önleyici Lavanta Yağlı (210 ml)İçerik Bilgisi : Hindistan cevizi yağı, Balmumu, Nişasta, Karbonat, Lavanta yağı.• Kapak açıldıktan sonra 6 ay içinde tüketiniz.SAKLAMA KOŞULLARI VE UYARILAR: Güneş ışığı, sıcaklık ve nemden koruyunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza ed..
200,00TL
Rahiki Mahtum Ter Kokusu Önleyici Lavanta Yağlı 40 ml
Ter Kokusu Önleyici Lavanta Yağlı (40 ml)İçerik Bilgisi : Hindistan cevizi yağı, Balmumu, Nişasta, Karbonat, Lavanta yağı. Serin Yerde Muhafaza ediniz.• Kapak açıldıktan sonra 6 ay içinde tüketiniz.SAKLAMA KOŞULLARI VE UYARILAR: Güneş ışığı, sıcaklık ve nemden koruyunuz. Serin ve..
80,00TL
Rahiki Mahtum Ter Kokusu Önleyici Limon Yağlı 210 ml
Ter Kokusu Önleyici (210 ml )İçerik Bilgisi : Hindistan cevizi yağı, Balmumu, Nişasta, Karbonat, Limon Kabuk yağı. Serin Yerde Muhafaza ediniz.• Kapak açıldıktan sonra 6 ay içinde tüketiniz.SAKLAMA KOŞULLARI VE UYARILAR: Güneş ışığı, sıcaklık ve nemden koruyunuz. Serin ve kuru&nb..
200,00TL
Gösterilen: 1 ile 32 arası, toplam: 33 (2 Sayfa)